Twilight SAGA.

Historia na podstawie SAGI ZMIERZCH Stephanie Meyer. Wszystko tutaj dozwolone. Postacie nie koniecznie z książki. Jesteś zainteresowany? Zarejestruj się, ale spójrz jakie postacie są już zajęte.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#331 2010-04-06 08:46:23

 Edward

Moderator

Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 36
Punktów :   

Re: Historia

<...> Przestań wiesz, że żartuję.. <szturchnął ją lekko łokciem> Trafiłem w czuły punkt? <spojrzał na nią, poważniejąc><...> Sama widzisz.. <wzrusza bezradnie ramionami> Może wyda się to głupie, ale czuję się za nią odpowiedzialny.. <spuścił głowę> Czuję, że muszę ją chronić.. <dodał ciszej, nie patrząc na reakcję siostry>

Offline

 

#332 2010-04-06 12:35:34

 Alice

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 56
Punktów :   

Re: Historia

<...> To nie było śmieszne. <skrzywiła się><pokiwała wolno głową><...> To wcale nie jest głupie.. <wzruszyła ramionami><uśmiechnęła się ciepło> Świetnie. <mruknęła entuzjastycznie><słysząc dzwonek, przytuliła brata> Do zobaczenia. <zaśmiała się i pobiegła do sali><...>

Offline

 

#333 2010-04-06 12:39:54

 Edward

Moderator

Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 36
Punktów :   

Re: Historia

Taaa.. <uśmiechnął się> Już nie będę, obiecuje.. <dodał><...> Jest, przecież ja jej w ogóle nie znam.. <podnosi głowę, patrząc na przeciwległą ścianę> <słysząc dzwonek, wzdycha ciężko> No cześć.. <odpowiedział, ruszając w kierunku sali od geografii>

Offline

 

#334 2010-04-06 12:44:02

 Bella Swan

Administrator

3495930
Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 228
Punktów :   
WWW

Re: Historia

<...> <Po dzwonku weszła do klasy, zajmują pierwsze wolne miejsce> <Czując zawroty głowy, oparła głowe o ławkę> <Wzięła kilka głębszych wdechów> "Bella wszystko w porządku?" <Spytała Jess, siadając obok> Tak, tak.. <Podniosła się, zakładając włosy za ucho> <Uśmiechnęła się nieznacznie> "To dobrze.. Musisz dobrze wyglądać, mamy lekcje z Edwardem.." <Puściła jej perskie oko> Ty nie przestaniesz? <Uniosła brew> "Wybacz.. <Powiedziała> Ale uwielbiam na was patrzeć.." <Zaśmiała się> Jess proszę.. <Odpowiedziała, odwracając się w stronę okna> <Nie zwracała uwagi na uczniów wchodzących do klasy><...>

Offline

 

#335 2010-04-06 12:48:56

 Alice

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 56
Punktów :   

Re: Historia

<zaśmiała się cicho> Jasne. <uśmiechnęła się><...><wywróciła oczami i machnęła ręką, nie odpowiadając> Jak dziecko. <mruknęła cicho><...><usiadła na swoim miejscu, wpatrując się w tablicę><...>

Offline

 

#336 2010-04-06 13:01:58

 Edward

Moderator

Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 36
Punktów :   

Re: Historia

<wszedł do klasy, widząc Belle, odwrócił wzrok> <zajął miejsce na drugim końcu klasy, gdzieś przy oknie> <odwrócił się w stronę okna, patrząc w las><...> <z zamyślenia obudził się dopiero jak usłyszał głos dziewczyny, która spytała czy może wyjść> <odprowadził ją wzrokiem do drzwi, po czym podniósł rękę> "Tak panie Cullen?" Mógłbym też wyjść? <spytał> "A jaki to będzie miało cel? Myślę, że panna Swan poradzi sobie sama.." <uśmiechnął się chytrze> <zamilkł> <nauczyciel kontynuował lekcje> Super.. <warknął, przez zacisnięte zęby> "Coś się nie podoba panie Cullen?" <przerwał> <wszyscy uczniowie bacznie mu się przyglądali> Nie.. <podniósł się z miejsca, wziął swój plecak, po czym bez słowa wyszedł z klasy> <opuścił szkołe, wsiadając do swojego auta>

Offline

 

#337 2010-04-06 13:12:03

 Bella Swan

Administrator

3495930
Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 228
Punktów :   
WWW

Re: Historia

<...> <Po jakimś czasie, podniosła rękę> "Tak panno Swan?" Mogę wyjść do toalety? <Spytała> "Proszę.." <Uśmiechnął się nauczyciel> <Wzięła ze sobą plecak, po czym wyszła z klasy> <Szła powoli korytarzem, wpatrując się w podłogę> Super.. <Wydusiła> <Weszła do damskiej toalety, po czym podeszła do lusterka, oparła się o zlew, wzdychając ciężko> <Zacisnęła powieki> <Po chwili jednak ponownie spojrzała na swoje odbicie, w końcu jednak wyszła> <Wybiegła ze szkoły, siadając na jednej z ławek> <Rozejrzała się po parkingu, widząc volvo Edwarda, a właściciela w środku, podniosła się i podeszła do niego> <Weszła do samochodu, siadając na tylnim siedzeniu> Hmm? <Mruknęła, opierając się rękami o przednie siedzenie> Jedziemy gdzieś? <Spytała po chwili> "A gdzie chcesz?" <Odpowiedział pytaniem> Gdziekolwiek.. <Wzruszyła ramionami, opierając się> <Zamknęła oczy> <Nie poczuła nawet tego kiedy ruszyli, nie wiedziała gdzie chłopak ją zawiezie, czuła, że może mu ufać> <Słysząc zamykane z trzaskiem drzwi, otworzyła oczy, widząc koło siebie chłopaka, objęła go, ponownie zamykając powieki><...>

Offline

 

#338 2010-04-06 19:01:36

 Bella Swan

Administrator

3495930
Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 228
Punktów :   
WWW

Re: Historia

<...> <W końcu jednak podniosła się, ponownie na niego spoglądając> "Musimy porozmawiać.." <Powiedzieli jednocześnie> "Ty pierwsza.." <Dodał, uśmiechając się> Może pojechałbyś ze mną i z ludźmi ze szkoły na plażę do La Push w piątek? <Spytała, opierając się o jego ramie> "Nie bardzo.. <Wzruszył ramionami> Wiesz Bello, wydaje mi się, że nie możemy się przyjaźnić.. <Mruknął, odsuwając się> Jestem dla ciebie zbyt niebezpieczny.." Słucham? <Spojrzała na niego pytająco> "Nie jestem tym kimś za kogo mnie uważasz.. <Dodał, spuszczając głowe> Uwierz gdybym mógł na pewno bym to zmienił.." <Zabrał jej włosy z twarzy> Oh.. <Wyjąkała, podnosząc się> To było zbyt piękne, aby było prawdziwe.. <Dodała, po czym wyszła z samochodu, widząc, że jest pod swoim domem, westchnęła> Sprytnie to sobie uknuł.. <Pomyślała, po czym weszła do domu, trzasnęła drzwiami> <Pobiegła schodami do swojego pokoju, kładąc się na łóżku>

Offline

 

#339 2010-04-06 19:04:31

 Edward

Moderator

Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 36
Punktów :   

Re: Historia

<siedział w samochodzie, odprowadzając dziewczynę wzrokiem> Muszę ciebie chronić.. <powiedział sam do siebie, po czym przesiadł się do przodu> <odpalił samochód, ruszając z piskiem opon do domu> <...><kiedy był na miejscu, wyszedł z samochodu, wszedł do środka, zatrzaskując za sobą drzwi> <poszedł do swojego pokoju, włączając płytę Claudego Debussy>

Offline

 

#340 2010-04-06 19:14:54

 Bella Swan

Administrator

3495930
Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 228
Punktów :   
WWW

Re: Historia

<...> <Łzy same napływały jej do oczu> Świetnie.. <Powiedziała> Jeszcze brakowało byś przez niego płakała.. <Dodała ciszej, przełykając śline> <Zakryła twarz poduszką, piszcząc głośno> <Po chwili jednak podniosła się, podchodząc do okna> <Wyjrzała przez nie> <Nie widząc nigdzie srebrnego volvo, odetchnęła z ulgą><...>

Offline

 

#341 2010-04-06 20:43:30

 Rosalie

Moderator

5693156
Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 27
Punktów :   

Re: Historia

<...> <postanowiła wybrać się na polowanie i odszukała las> <kiedy zagłębiła się w nim, zaatakowała zwierzynę> <...> <po polowaniu zapomniała o otarciu krwi z policzków, otarła jedynie wargi> <w hotelu recepcjonistka spojrzała na nią przerażona> <wskazała na nią, a Rose nie wiedziała o co chodzi> <odwróciła się, gdyż myślała, że to może coś za nią, lecz nic tam nie było> <spojrzała jednak w lustro wiszące na ścianie i zobaczyła zaschniętą krew na prawym poliku> Ups.. <wytarła się szybko i oznajmiła kobiecie> To ketchup. <wzruszyła ramionami, po czym pożegnała się z kobietą i poszła do pokoju, rzucając się na łóżko> Trzeba przyznać. Bez rodziny zapominam, kim jestem.. A raczej czym.. Zapominam o podstawowych czynnościach! <zacisnęła pięści i wygrzebała z torby komórkę, wyrzucając ubrania na podłogę bez ładu> <wybrała numer Caroline> <po drugim sygnale jej 'przyjaciółka' odebrała> "Cześć, kochana! Umawiamy się dziś jakoś?" Nikomu masz nie mówić o moim telefonie, zrozumiałaś?! "Tak.. Ale o co chodzi? Gdzie jesteś?.." Nie powiem ci, bo wiem jaka z ciebie plotkara. <słysząc prychnięcie po drugiej stronie słuchawki Carole wycedziła> Nie udawaj ważniaka, Caroline! Pamiętaj, nikomu masz nie mówić, że dzwoniłam! "Dobra, dobra.. A w ogóle.. w jakiej sprawie dzwonisz?" <Rose zaniemówiła> Co ja chciałam?! Właściwie to nic.. <nagle wpadła na pomysł> Masz ochotę na dawkę adrenaliny? "Hmm. Jeszcze pytasz?! Jasne, że tak!" Więc przyjedziesz do mnie. Spakuj letnie ubrania i przyjdź na lotnisko. Zaraz napiszę ci sms'em o której godzinie i którym samolotem polecisz. <Carole zaniemówiła> "Ja.. nie mam pieniędzy.." O to się nie martw. Za wszystko zapłacę. Mogę nawet zadzwonić do twoich rodziców. Na 3 dni! "Dobra.." <zgodziła się Caroline, znając swoich rodziców, którzy ją rozpieszczali> "Sms'em wyślę ci nr do mamy" Do zobaczenia! <Rosalie nacisnęła na czerwoną słuchawkę, skorzystała z komputera hotelowego i wykupiła lot do Włoch dla Carole, płacąc przy tym za wszystko> <po chwili wysłała jej sms'em wszelkie dane, a Carole wysłała jej nr rodziców> <po telefonie do matki Carole, dla Rose zostało już jedynie czekać> <...>



bez ładu i składu, ale tak jakoś.. brak weny ;d

Offline

 

#342 2010-04-07 19:06:32

 Alice

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 56
Punktów :   

Re: Historia

<...><wybiega z klasy i szuka wzrokiem swojego rodzeństwa> Emmett! <krzyknęła i podeszła do chłopaka> Rosalie. Nie ma jej. <wycedziła><osiłek spojrzał na nią z uniesionymi brwiami> Uciekła, Einsteinie. <wywróciła oczami> "Słucham?!" <zmarszczył czoło> Włochy. Mówi Ci to coś? Ech, to przeze mnie. <westchnęła> Jej pewnie nie gryzie sumienie, ale mnie tak. Jak mogłam coś takiego powiedzieć własnej siostrze? "Byłaś zdenerwowana. Nie obwiniaj się." <usłyszała ciepły głos ukochanego nad uchem> "Gdzie Edward?" Pojechał wcześniej do domu. <wzruszyła ramionami> Ale to teraz nie jest ważne. <westchnęła> Musimy znaleźć Rose. <powiedziała stanowczym tonem i wyszła z chłopakami przed szkołę><...>

Offline

 

#343 2010-04-07 20:50:00

 Rosalie

Moderator

5693156
Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 27
Punktów :   

Re: Historia

<...> <leżąc na łóżku i gapiąc się w sufit zaczęła nucić piosenki> <samotność dawała jej się we znaki, chciała z kimś porozmawiać> <gdy zastanowiła się, z kim miałaby ochotę rozmawiać, od razu podsunęło jej się imię: Alice..> Alice.. Przesadziłam.. <mówiła sama do siebie, czuła piekący ból w kącikach oczu> <z neutralną miną podeszła do telewizora i włączyła wiadomości> "Katastrofa! Rozbił się samolot lecący do Włoch. W czasie lotu nad morzem zepsuł się silnik i statek utonął. Zginęło 15 osób, ale wciąż trwają poszukiwania ciał ludzi nadal żyjących i zmarłych. Przenosimy głos do studia..." <Rose zamurowało> Caroline.. <wyszeptała, nie wiedząc co robić dalej> <...>

Offline

 

#344 2010-04-07 21:32:01

 Caroline Cherry

Użytownik

5693156
Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 25
Punktów :   

Re: Historia

<...> <spakowana do wyjazdu wyszła z pokoju i rodzice zawieźli ją na lotnisko> <będąc na miejscu ucałowała rodziców i pożegnała ich> <wsiadła do samolotu i zajęła miejsce obok przystojnego chłopaka mniej więcej w wieku 17, 18 lat> Cześć. Mam na imię Caroline. A ty? <przywitała się z nieznajomym> "O, cześć! Emanuel.." Lecisz do Włoch? "Tak. Ty też?" Mhmm.. <...> <jedząc przygotowane przez mamę kanapki i rozmawiając z Emanuelem spędziła połowę lotu> <wyjrzała przez okno i trąciła sąsiada> Patrz! Jak morze pięknie wygląda z góry, prawda?! <Emanuel pochylił się w stronę okna i pokiwał głową> "Naprawdę ładnie!" <nagle rozległ się dziwny dźwięk, jak gdyby coś pękło> <ludzie zaczęli wiercić się niespokojnie> <po chwili z głośników rozległy się słowa stewardessy, które wzbudziły panikę wśród ludzi> "Proszę o zapięcie pasów! Proszę się nie denerwować! Dostaną państwo spadochrony!" <do przedziału Carole wpadła jedna ze stewardess, która zaczęła podawać po omacku opakowania> <nagle samolot się przechylił pod niebezpiecznym kątem i stewardessa spanikowała i wróciła do pozostałych stewardess> <Caroline i Emanuel nie dostali spadochronu i spojrzeli na siebie; ich twarze były blade i przerażone> <wszystko potoczyło się jak w zwolnionym tempie> <samolot zaczął się obracać i sunąć ku tafli głębokiej wody, słychać było krzyki pasażerów i pomrukiwania zepsutego silnika> <Caroline złapała się za oparcie i uwiązała pasem> <po chwili znaleźli się w wodzie; hałas zniknął gwałtownie, lecz jego miejsce zajęły jęki ludzi, krztuszenie się wodą i próby odwiązania się od siedzenia> <Caroline wpadła pod wodę, lecz szybko wróciła na powierzchnię wraz z pasem siedzenia, chwilowo była uratowana> <niedługo potem samolot zaczął się topić i ciągnąć za sobą Carole, która krzyczała i błagała o pomoc, bezskutecznie> <ciężki samolot był coraz głębiej i wraz z nim zrozpaczona Caroline> <czując nadmiar wody i brak tlenu zaczęła wić się, kopać i szamotać; zemdlała> <...>

Offline

 

#345 2010-04-08 09:12:49

 Bella Swan

Administrator

3495930
Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 228
Punktów :   
WWW

Re: Historia

<...> <Ponownie położyła się do łóżka, wkrótce usnęła><...> <Obudziła się rano, od razu podniosła się z łóżka, kierując się do łazienki> <Wzięła poranny prysznic, umyła zęby, uczesała włosy> <Wróciła do pokoju, nałożyła na siebie jakieś lżejsze ciuchy, wzięła swój plecak, po czym wyszła z domu> <Weszła do swojej furgonetki, odpaliła silnik> <Ruszyła prosto do szkoły, zaparkowała swój samochód na parkingu, nie widząc nikogo z Cullenów, ruszyła w strone budynku><...> <Podczas lunchu, udała się na stołówkę, widząc tam wszystkich rozmawiających o sobotnim wypadzie, postanowiła się do nich przysiąść> "..tak, tak w sobotę podjadę po wszystkich, tylko bez spóźnień.." <Oznajmił Mike> <Siedziała wpatrując się w stół, myślami była zupełnie gdzie indziej> "Bella!" <Słysząc, głos Jess, otrząsnęła się> Tak? "Edward jedzie z nami?" <Spytała> <Pokiwała przecząco głową> "W ogóle gdzie on jest?" <Spytała Angela> "Przecież, wiesz, że doktor Cullen jak jest ciepło zabiera ich na biwak.." <Rzekła pewnie Jessica> Biwak? <Spojrzała pytająco na przyjaciółkę> "Edward nic ci nie mówił.. <Spojrzała na nią, gdy zauważyła jej minę, ugryzła się w język> Wybacz.." Nic się nie stało.. <Podniosła się> Jadę do domu.. <Wydusiła, po czym wyszła ze stołówki, wsiadła do swojego samochodu, wracając do domu><...> <Położyła się na kanapie w salonie, gapiąc się w sufit><...>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokeworldgame.pun.pl www.uroda.pun.pl www.hussarians.pun.pl www.cswcup.pun.pl www.menadzer2009zuzlowy.pun.pl