Twilight SAGA.

Historia na podstawie SAGI ZMIERZCH Stephanie Meyer. Wszystko tutaj dozwolone. Postacie nie koniecznie z książki. Jesteś zainteresowany? Zarejestruj się, ale spójrz jakie postacie są już zajęte.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#421 2010-05-20 21:35:35

 Bella Swan

Administrator

3495930
Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 228
Punktów :   
WWW

Re: Historia

<...> "Bello, Charlie.." <Rzekł, po chwili jednak drzwi do pokoju uchyliły się> "Co ci tak wesoło?" <Spojrzał na córkę> Aaa.. Nic.. Pisałam z Jacobem.. <Uśmiechnęła się> Ale już zamierzam iść spać.. <Dodała pewnie, przykrywając się kołdrą> "Mam nadzieję.. Dobranoc.." <Wyszedł, zamykając za sobą drzwi> <Widząc Edwarda, ponownie się do niego uśmiechnęła> Wiesz co jednak już jestem zmęczona.. <Powiedziała półszeptem> "No to idziemy spać.." <Odpowiedział, kładąc się z powrotem i obejmując ją> <Wkrótce zasnęła><...>

Offline

 

#422 2010-05-21 20:42:35

Jacob

Użytownik

Zarejestrowany: 2010-05-20
Posty: 20
Punktów :   

Re: Historia

<siedzi na łóżku><myśli, nad dzisiejszym dniem>Może dziś, moja miła, będzie miała dla mnie czas?<zaśmiał się><wstaje><kieruje się w stronę okna><spogląda, na wychodzące słońce><uśmiecha się><bierze komórkę z półki><pisze smsa do przyjaciółki:  " A dziś spotykasz się z Cullenem,  czy jak? Myślałem. ;-)"><wysyła><czeka na odpowiedź>

Offline

 

#423 2010-05-21 20:46:30

 Bella Swan

Administrator

3495930
Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 228
Punktów :   
WWW

Re: Historia

<...><Budzi się rano, czując na swojej twarzy promienie słońca, przykryła się kołdrą> <Słysząc wibracje na półce obok łóżka, zacisnęła mocniej powieki, starając się ponownie zasnąć> Edward.. <Szepnęła> <Nie słysząc odpowiedzi, podniosła się chwytając za telefon, rozejrzała się po pokoju, nie widząc nigdzie chłopaka, spojrzała na wyświetlacz, odczytując wiadomość od przyjaciela: "Sama nie wiem.."> <Wysyła, po czym opada bezwładnie na poduszki, gadając coś pod nosem><...>

Offline

 

#424 2010-05-21 20:54:16

Jacob

Użytownik

Zarejestrowany: 2010-05-20
Posty: 20
Punktów :   

Re: Historia

<odpisuje: "Ktoś się tu chyba nie wyspał, miałaś cięzką noc? ;>"><wysyła><czeka na odpowiedź><w tym czasie,  załatwia poranną toaletę>

Offline

 

#425 2010-05-21 20:58:05

 Bella Swan

Administrator

3495930
Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 228
Punktów :   
WWW

Re: Historia

<...> <Kiedy dostaje kolejnego sms'a, ponownie odpisuje przyjacielowi: "Trochę się nie wyspałam.. Masz coś konkretnego na myśli?"> <Wysyła, podnosi się z łóżka, nakładając kapcie> <Zostawia telefon na łóżku, wychodzi do łazienki, bierze szybki, prysznic, myje zęby itp> <Zdejmuje z głosy ręcznik, rozczesując mokre włosy> <Wraca do pokoju, przebiera się w czyste ubrania, zerkając co jakiś czas na telefon><...>

Offline

 

#426 2010-05-21 21:21:58

Jacob

Użytownik

Zarejestrowany: 2010-05-20
Posty: 20
Punktów :   

Re: Historia

<spogląda na telefon><widzi 1 nie odebraną wiadomość><zakłada bluzkę><odpisuje Belli: "A może spotkamy się dzisiaj, u mnie? Chciałem wypożyczyć super film. ">><czeka na odpowiedź>

Offline

 

#427 2010-05-21 21:25:57

 Bella Swan

Administrator

3495930
Skąd: Forks
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 228
Punktów :   
WWW

Re: Historia

<...> <Kiedy dostała kolejną wiadomość od przyjaciela, ponownie postanawia odpisać: "Wiesz nie mam nastroju, po za tym muszę pomóc ojcu.. Wybacz.."> <Wysyła, po czym chowa telefon do kieszeni, schodzi do kuchni, widząc siedzącego przy stole ojca, uśmiecha się do niego> <Zajmuje miejsce przy stole, nasypuje sobie do miski płtaków, zalewając je mlekiem> <Dość powoli zaczyna jeść><...>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.okothroalu.pun.pl www.fearofthedark.pun.pl www.proshootersclan.pun.pl www.wilkimagiczne.pun.pl www.wwepbfgame.pun.pl